In stock
$23.09
Overview
A2 Photo Quality Ink Jet Paper
| SKU | S041079 |
|---|---|
| EAN | 0010343812208 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | Y |
| Technical details | |
|---|---|
| Media weight | 105 g/m² |
| Media sheets per package | 30 sheets |
| Features | |
|---|---|
| Media weight | 105 g/m² |
| Weight | 2.91 lbs (1.32 kg) |
| Other features | |
| Dimensions (WxDxH) | 23.8 x 17.2 x 0.591" (605 x 436 x 15 mm) |
| Weight | 2.91 lbs (1.32 kg) |
| Paper dimensions | A2 |
| Media sheets per package | 30 sheets |
| Product |
Epson A2 Photo Quality Ink Jet Paper p...
$23.09
|
Epson S042384 printing paper Letter (2...
$31.23
|
|---|---|---|
| SKU |
S041079
|
S042384
|
| Manufacturer |
Epson
|
Epson
|
| Paper size |
N/A
|
Letter (215.9x279.4 mm)
|
| Recommended usage |
N/A
|
Universal
|
| Finish type |
N/A
|
Matte
|