In stock
$37.18
Overview
190 g, 115 x 135 x 32 mm, Steel, Rubber, Glass Fiber Reinforced Polymer
| SKU | 10MAE9901 |
|---|---|
| EAN | 0840006618102 |
| Manufacturer | Corsair |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Microphone shock mount |
| Material | Rubber, Steel |
| Quantity | 1 |
| Manual | Yes |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Length | 4.53" (115 mm) |
| Width | 1.26" (32 mm) |
| Height | 5.31" (135 mm) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Product |
Elgato Wave Shock Mount
$37.18
|
Shure SB901A microphone part/accessory
$29.90
|
|---|---|---|
| SKU |
10MAE9901
|
SB901A
|
| Manufacturer |
Corsair
|
SHURE
|
| Product type |
Microphone shock mount
|
Battery
|