In stock
$101.92
Overview
9SX Accessories, EBM Cable adaptor 9SX to 9130 96V Tower
| SKU | CBLADAPT96T |
|---|---|
| EAN | 0786689055387 |
| Manufacturer | Eaton |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable adapter |
| Product colour | Black |
| Compatibility | 9SX, 9130 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 11" (280 mm) |
| Depth | 11.4" (290 mm) |
| Height | 6.3" (160 mm) |
| Weight | 2.65 oz (75 g) |
| Product |
Eaton CBLADAPT96T UPS accessory
$101.92
|
Hot Product
Eaton 2-POST RAIL KIT FOR THE EATON513...
$112.14
|
Bestseller
CyberPower SNEV001 UPS accessory
$114.37
|
New
Vertiv Liebert 2POSTRMKIT1U UPS access...
$99.24
|
Eaton CBLADAPT240RT UPS accessory
$108.89
|
Eaton CBLADAPT180RT UPS accessory
$108.89
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CBLADAPT96T
|
103007018-5591
|
SNEV001
|
2POSTRMKIT1U
|
CBLADAPT240RT
|
CBLADAPT180RT
|
| Manufacturer |
Eaton
|
Eaton
|
Cyberpower
|
Vertiv
|
Eaton
|
Eaton
|
| Product type |
Cable adapter
|
Rail kit
|
Environmental monitoring device
|
Installation kit
|
Cable adapter
|
Cable adapter
|