In stock
$14.63
Overview
3/8" D1, White/Black, 1 roll per box
| SKU | 41913 |
|---|---|
| EAN | 0071701419132 |
| Manufacturer | DYMO |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black, White |
| Weight & dimensions | |
| Size (imperial) | 0.375" |
| Label size | D1 |
| Packaging content | |
| Media sheets per package | 1 sheets |
| Technical details | |
|---|---|
| Paper dimensions | 584.2mm |
| Colour | |
| Product colour | Black, White |
| Packaging data | |
| Media sheets per package | 1 sheets |
| Other features | |
| Paper dimensions | 584.2mm |
| Product |
Popular
DYMO 41913 printer label Black, White
$14.63
|
Bestseller
DYMO 30332 printer label White
$18.75
|
Hot Product
DYMO 1738595 printer label White
$20.99
|
Recommended
DYMO 30324 printer label White
$17.93
|
DYMO 12331 printer label White
$12.17
|
1976411 DirectLabel-etikettes, 25mm x...
$19.86
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
41913
|
30332
|
1738595
|
30324
|
12331
|
1976411
|
| Manufacturer |
DYMO
|
DYMO
|
DYMO
|
DYMO
|
DYMO
|
DYMO
|