In stock
$81.01
Overview
TA200 - THINSTALL Video Conferencing Camera Shelf - 8"
| Mounting | |
|---|---|
| Product type | Shelf |
| Maximum weight capacity | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Compatibility | Chief's TS525, TS325, TS318T, TS318S |
| Product colour | Black |
| Features | |
| Product type | Shelf |
| Maximum weight capacity | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Compatibility | Chief's TS525, TS325, TS318T, TS318S |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Compatibility | Chief's TS525, TS325, TS318T, TS318S |
| Product colour | Black |
| Package depth | 7.99" (203 mm) |
| Package width | 10" (254 mm) |
| Package height | 7.24" (184 mm) |
| Maximum weight capacity | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 7.99" (203 mm) |
| Height | 10" (254 mm) |
| Depth | 7.24" (184 mm) |
| Package depth | 7.99" (203 mm) |
| Package width | 10" (254 mm) |
| Package height | 7.24" (184 mm) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package depth | 7.99" (203 mm) |
| Package width | 10" (254 mm) |
| Package height | 7.24" (184 mm) |
| Product |
Popular
Chief TA200 monitor mount accessory
$81.01
|
Peerless ACC558 monitor mount accessory
$90.55
|
Hot Product
Peerless CMJ500R1 monitor mount access...
$100.26
|
Bestseller
Chief PAC526 monitor mount accessory
$91.69
|
New
Chief FCA115 monitor mount accessory
$81.01
|
Chief FMSCM monitor mount accessory
$113.04
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TA200
|
ACC558
|
CMJ500R1
|
PAC526
|
FCA115
|
FMSCM
|
| Manufacturer |
Chief
|
Peerless
|
Peerless
|
Chief
|
Chief
|
Chief
|