In stock
$62.17
Overview
In-Wall Storage Box
| SKU | PAC525 |
|---|---|
| EAN | 0841872161327 |
| Manufacturer | Chief |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Mounting | |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Product colour | Black |
| Certification | UL |
| Features | |
| Maximum weight capacity | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Product colour | Black |
| Certification | UL |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Certification | UL |
| Maximum weight capacity | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) | 14.3 x 3.9 x 9" (362 x 99 x 228.6 mm) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Certification | UL |
| Product |
Popular
Chief PAC525 monitor mount accessory
$62.17
|
Peerless ACC558 monitor mount accessory
$90.55
|
Hot Product
Chief PAC526 monitor mount accessory
$91.69
|
Chief CMA395 monitor mount accessory
$52.13
|
New
Chief FCA115 monitor mount accessory
$81.01
|
Bestseller
Compulocks MCSF01W monitor mount acces...
$78.46
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PAC525
|
ACC558
|
PAC526
|
CMA395
|
FCA115
|
MCSF01W
|
| Manufacturer |
Chief
|
Peerless
|
Chief
|
Chief
|
Chief
|
Compulocks
|