In stock
$742.29
Overview
2' x 2' Plenum Rated Storage Box and column drop with 2-Gang Filter & Surge
| SKU | CMS492CP2 |
|---|---|
| EAN | 0841872166803 |
| Manufacturer | Chief |
| Availability | Y |
| Performance | |
|---|---|
| Mounting type | Ceiling |
| Maximum weight capacity | 100.1 lbs (45.4 kg) |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 46.3 lbs (21 kg) |
| Width | 25" (634 mm) |
| Height | 7.99" (203 mm) |
| Depth | 23.7" (601 mm) |
| Product |
Chief CMS492CP2 project mount Ceiling...
$742.29
|
Monoprice 15495 project mount Ceiling...
$929.77
|
|---|---|---|
| SKU |
CMS492CP2
|
15495
|
| Manufacturer |
Chief
|
Monoprice
|
| Mounting type |
ceiling
|
ceiling
|