In stock
$231.40
Overview
Satin photographic paper 200gsm - 42" x 100 ft.
| SKU | 2047V137 |
|---|---|
| EAN | 0660685040526 |
| Manufacturer | Canon |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Finish type | Satin |
| Product colour | White |
| Media weight | 200 g/m² |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Storage temperature (T-T) | 15 - 30 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 30 - 75% |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 30 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 30 - 75% |
| Weight & dimensions | |
| Roll width | 42" (106.7 cm) |
| Roll length | 1200.8" (30.5 m) |
| Product |
Canon Satin 200gsm 42" x 100 ft....
$231.40
|
Epson Premium Glossy Photo Paper (250)...
$243.63
|
|---|---|---|
| SKU |
2047V137
|
S041640
|
| Manufacturer |
Canon
|
Epson
|
| Finish type |
Satin
|
N/A
|