In stock
$44.02
Overview
0849V354, Matte Coated Paper, 90gsm, 5 lb
| SKU | 0849V354 |
|---|---|
| EAN | 0750845830651 |
| Manufacturer | Canon |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Roll width | 24" (61 cm) |
| Roll length | 1200.8" (30.5 m) |
| Other features | |
| Dimensions (WxDxH) | 5 x 26 x 5" (127 x 660.4 x 127 mm) |
| Weight (imperial) | 5 lbs |
| Product |
Canon 0849V354 photo paper White
$44.02
|
Epson Doubleweight Matte Paper
$62.26
|
Canon 0849V349 photo paper White
$57.85
|
Epson Premium Photo Paper Glossy 13 x...
$53.18
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
0849V354
|
S041385
|
0849V349
|
S041289
|
| Manufacturer |
Canon
|
Epson
|
Canon
|
Epson
|