In stock
$3.80
Overview
Single Gang Wall Box White
| SKU | 03839 |
|---|---|
| EAN | 0757120038399 |
| Manufacturer | C2G |
| Availability | Y |
| Mounting | |
|---|---|
| Mounting type | Wall |
| Technical details | |
| Product colour | White |
| Weight (imperial) | 0.2 lbs |
| Mounting type | Wall |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Other features | |
| Mounting type | Wall |
| Size (imperial) | 4.5" |
| Weight (imperial) | 0.2 lbs |