In stock
$16.87
Overview
Wall Mount Bracket Kit for HDMI® over IP Extenders
- Mounts an Extender to a wall
- Two brackets per kit
| SKU | 29983 |
|---|---|
| EAN | 0757120299837 |
| Manufacturer | C2G |
| Availability | Y |
| Technical details | |
|---|---|
| Material | Metal |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 0.511 oz (14.5 g) |
| Width | 2.13" (54 mm) |
| Depth | 0.787" (20 mm) |
| Height | 0.512" (13 mm) |
| Packaging data | |
| Screws included | Yes |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
| Product |
C2G 29983 mounting kit Black Metal
$16.87
|
Bestseller
C2G Single Gang 1in Grommet Wall Plate...
$18.78
|
Popular
Peerless MOD-APC mounting kit Black
$21.48
|
Black Box ICD11MNT mounting kit Gray A...
$15.11
|
Hot Product
StarTech.com SSPMSUDWM mounting kit Bl...
$22.00
|
Panorama Antennas BS G M TO 1IN 14TPI...
$25.16
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
29983
|
40488
|
MOD-APC
|
ICD11MNT
|
SSPMSUDWM
|
SAB-315
|
| Manufacturer |
C2G
|
C2G
|
Peerless
|
Black Box
|
StarTech.com
|
PANORAMA ANTENNAS
|