In stock
$13.26
Overview
Brother TZE-631G, Black on yellow, TZe, Brother, 0.472" (1.2 cm), 315" (8 m)
| SKU | TZE631G |
|---|---|
| EAN | 0012502678717 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Label colour | Black on yellow |
| Brand compatibility | Brother |
| Tape type | TZe |
| Technical details | |
|---|---|
| Tape type | TZe |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Tape width | 0.472" (1.2 cm) |
| Weight & dimensions | |
| Tape width | 0.472" (1.2 cm) |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Product |
Brother TZE-631G label-making tape Bla...
$13.26
|
Recommended
DYMO 18483 label-making tape Black on...
$16.33
|
Bestseller
18444 (S0718600) Ribbon, 12mm x 5.5m
$16.33
|
Hot Product
18443 (S0718580) Ribbon, 9mm x 5,5m
$16.15
|
Popular
18482 (S0718240) Ribbon, 9mm x 5,5m
$16.15
|
18435 (S0718490) Ribbon, 12mm x 5,5 m
$16.33
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TZE631G
|
18483
|
18444
|
18443
|
18482
|
18435
|
| Manufacturer |
Brother
|
DYMO
|
DYMO
|
DYMO
|
DYMO
|
DYMO
|
| Label colour |
Black on yellow
|
Black on white
|
Black on white
|
Black on white
|
Black on white
|
Black on orange
|