In stock
$185.52
Overview
Premium Receipt Paper, 93.2 ft. (28.4M) per Roll, 36 Rolls
- For Use With: RJ4230BL, RJ4250WBL RuggedJet 4 mobile printers
| SKU | RDM02U5 |
|---|---|
| EAN | 0700908001887 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | Y |
| Technical details | |
|---|---|
| Length | 1118.1" (28.4 m) |
| Features | |
| Length | 1118.1" (28.4 m) |
| Width | 4" (101.6 mm) |
| Diameter | 2.28" (5.8 cm) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Length | 1118.1" (28.4 m) |
| Width | 4" (101.6 mm) |
| Diameter | 2.28" (5.8 cm) |
| Core diameter | 0.5" (1.27 cm) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 36 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 36 pc(s) |
| Product |
Brother RDM02U5 thermal paper 1118.1&q...
$185.52
|
Brother RDM01U5 thermal paper 1444.9&q...
$165.73
|
|---|---|---|
| SKU |
RDM02U5
|
RDM01U5
|
| Manufacturer |
Brother
|
Brother
|