In stock
$59.39
Overview
12mm wide, 8m, Black on White
| SKU | HGE2315PK |
|---|---|
| EAN | 0012502629351 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | Y |
| Print technology | |
|---|---|
| Print technology | Thermal transfer |
| Features | |
| Print technology | Thermal transfer |
| Labels per pack | 5 pc(s) |
| Technical details | |
| Tape size | 0.472" (1.2 cm) |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Labels per pack | 5 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 0.472" (12 mm) |
| Tape size | 0.472" (1.2 cm) |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Packaging data | |
| Labels per pack | 5 pc(s) |
| Other features | |
| Tape size | 0.472" (1.2 cm) |
| Product |
Hot Product
Brother HGE2315PK label-making tape
$59.39
|
Popular
Brother HGE6515PK label-making tape Bl...
$81.77
|
Recommended
Brother HGES1415PK label-making tape
$77.41
|
Brother HGES6315PK label-making tape
$66.95
|
Bestseller
Brother HGE2415PK label-making tape
$71.01
|
DYMO 1805444 label-making tape Black o...
$58.60
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
HGE2315PK
|
HGE6515PK
|
HGES1415PK
|
HGES6315PK
|
HGE2415PK
|
1805444
|
| Manufacturer |
Brother
|
Brother
|
Brother
|
Brother
|
Brother
|
DYMO
|
| Label colour |
N/A
|
Black on yellow
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Black on yellow
|