In stock
$22.08
Overview
100 CD / DVD Film Labels
| SKU | DK1207 |
|---|---|
| EAN | 0012502611691 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Tape type | DK |
| Package type | Box |
| Labels per pack | 100 pc(s) |
| Technical details | |
| Tape type | DK |
| Tape size | 2.29" (5.82 cm) |
| Labels per pack | 100 pc(s) |
| Packaging content | |
| Package type | Box |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Tape size | 2.29" (5.82 cm) |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Labels per pack | 100 pc(s) |
| Other features | |
| Tape size | 2.29" (5.82 cm) |
| Product |
Brother DK1207 label-making tape DK
$22.08
|
Bestseller
18445 (S0718620) Ribbon, 19mm x 5,5m
$20.08
|
Popular
1734524 (S0773840) Ribbon, 24mm x 3,5m
$23.20
|
Hot Product
DYMO 18489 label-making tape Black on...
$21.17
|
1805430 Ribbon, 24mmx5,5m
$22.61
|
Recommended
1805422 Ribbon, 12mmx5,5m
$20.08
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DK1207
|
18445
|
1734524
|
18489
|
1805430
|
1805422
|
| Manufacturer |
Brother
|
DYMO
|
DYMO
|
DYMO
|
DYMO
|
DYMO
|
| Label colour |
N/A
|
Black on white
|
Black on white
|
Black on white
|
Black on white
|
White on red
|