In stock
$7.21
Overview
Mini Media Converter Single Wall Mount Bracket
| SKU | MC03-CH-WM01-AX |
|---|---|
| EAN | 0198105035413 |
| Manufacturer | Axiom |
| Availability | Y |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | MC01, MC03, MC08, MC09, MC10 & MC12 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 2.41" (61.2 mm) |
| Depth | 0.953" (24.2 mm) |
| Height | 3.56" (90.3 mm) |
| Packaging data | |
| Screws included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product |
Axiom MC03-CH-WM01-AX mounting kit Black
$7.21
|
Bestseller
StarTech.com BRACKET25SAT mounting kit...
$8.94
|
C2G Single Gang HD15 + 3.5mm + (1) Key...
$10.05
|
Hot Product
C2G 41341 mounting kit White
$6.41
|
StarTech.com STANDOFF632 mounting kit...
$6.83
|
Popular
QNAP SP-BRACKET-10G-T mounting kit Gray
$9.81
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MC03-CH-WM01-AX
|
BRACKET25SAT
|
40572
|
41341
|
STANDOFF632
|
SP-BRACKET-10G-T
|
| Manufacturer |
Axiom
|
StarTech.com
|
C2G
|
C2G
|
StarTech.com
|
QNAP
|