In stock
$84.87
Overview
Telehook TH-40100-UF
| SKU | TH-40100-UF |
|---|---|
| EAN | 0881493008830 |
| Manufacturer | Atdec |
| Availability | Y |
| Mounting | |
|---|---|
| Mounting type | Wall |
| Panel mounting interface | 200 x 200,400 x 400,600 x 600,800 x 800 |
| Minimum VESA mount | 7.87 x 7.87" (200 x 200 mm) |
| Maximum VESA mount | 31.5 x 31.5" (800 x 800 mm) |
| Maximum weight capacity | 330.7 lbs (150 kg) |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Mounting type | Wall |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Mounting type | Wall |
| Product |
Atdec Telehook TH-40100-UF Black
$84.87
|
Popular
Chief Flat Panel Single Ceiling Mount...
$108.64
|
Recommended
Peerless SF670 TV mount/stand Black
$116.68
|
Hot Product
Tripp Lite DWT2655XP TV mount/stand 55...
$69.32
|
Chief MTA1U TV mount/stand 46" Bl...
$126.23
|
Bestseller
StarTech.com FLATPNLWALL TV mount/stan...
$87.64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TH-40100-UF
|
FHS110B
|
SF670
|
DWT2655XP
|
MTA1U
|
FLATPNLWALL
|
| Manufacturer |
Atdec
|
Chief
|
Peerless
|
Tripp Lite
|
Chief
|
StarTech.com
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Mounting type |
Wall
|
Ceiling
|
Wall
|
Wall
|
Wall
|
Wall
|