In stock
$299.59
Overview
Smart-UPS SRT 2 Post Mounting Rail Kit for Smart-UPS SRT
| SKU | SRTRK3 |
|---|---|
| EAN | 0731304322382 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Y |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Stainless steel |
| Compatibility | Smart-UPS SRT |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 8.49 lbs (3.85 kg) |
| Width | 10.2" (260 mm) |
| Depth | 7.48" (190 mm) |
| Height | 3.62" (92 mm) |
| Packaging data | |
| Package width | 11.2" (285 mm) |
| Package height | 4.65" (118 mm) |
| Package depth | 8.5" (216 mm) |
| Package weight | 9.26 lbs (4.2 kg) |
| Product |
Bestseller
APC SRTRK3 mounting kit Stainless steel
$299.59
|
Hot Product
Vertiv Knürr RS600 mounting kit Gray
$316.40
|
Zebra ZBK-ET4X-10VESA-01 mounting kit...
$400.51
|
Recommended
Cisco VESA Adapter and Wall Mount Kit...
$282.83
|
Popular
Chief TA500 mounting kit Black
$274.44
|
Cisco FPR1K-DT-RACK-MNT= mounting kit...
$301.13
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SRTRK3
|
RS600
|
ZBK-ET4X-10VESA-01
|
CS-DESKPRO-VESA=
|
TA500
|
FPR1K-DT-RACK-MNT=
|
| Manufacturer |
APC
|
Vertiv
|
Zebra
|
Cisco
|
Chief
|
Cisco
|