In stock
$350.06
Overview
Wired, Sensor, NetBotz, Leak Rope, 20 ft
| SKU | NBES0308 |
|---|---|
| EAN | 0731304262817 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Non-operating altitude | 0 - 590551.2" (0 - 15000 m) |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Non-operating altitude | 0 - 590551.2" (0 - 15000 m) |
| Power | |
| Connectivity technology | Wired |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 15.5 oz (440 g) |
| Package width | 9.21" (234 mm) |
| Package height | 2.8" (71 mm) |
| Packaging data | |
| Package width | 9.21" (234 mm) |
| Package height | 2.8" (71 mm) |