In stock
$11.01
Overview
Redmond Mouse Pad, Grid
| SKU | 30864 |
|---|---|
| EAN | 0035286308649 |
| Manufacturer | Allsop |
| Availability | Y |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Blue |
| Technical details | |
| Wrist rest | No |
| Surface coloration | Image |
| Design | |
| Surface coloration | Image |
| Product colour | Blue |
| Performance | |
|---|---|
| Wrist rest | No |
| Surface coloration | Image |
| Product colour | Blue |
| Ergonomics | |
| Wrist rest | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 10.7" (273 mm) |
| Depth | 12" (304 mm) |
| Thickness | 0.5" (1.27 cm) |
| Product |
Popular
Allsop 30864 mouse pad Blue
$11.01
|
Bestseller
Belkin WaveRest Gel Mouse Pad Black
$12.29
|
Hot Product
Logitech 956-000035 mouse pad Graphite
$10.06
|
Logitech 956-000037 mouse pad Pink
$10.06
|
Logitech G 943-000783 mouse pad Gaming...
$10.12
|
New
MSI AGILITYGD20 mouse pad Gaming mouse...
$8.95
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
30864
|
F8E262-BLK
|
956-000035
|
956-000037
|
943-000783
|
AGILITYGD20
|
| Manufacturer |
Allsop
|
Belkin
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
MSI
|
| Processor family |
Blue
|
Black
|
Graphite
|
Rose
|
Black
|
N/A
|