In stock
$7.14
Overview
Allsop 30181, Multicolor, Image, Rubber
| SKU | 30181 |
|---|---|
| EAN | 0035286301817 |
| Manufacturer | Allsop |
| Availability | Y |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Multicolor |
| Material | |
| Material | Rubber |
| Technical details | |
| Wrist rest | No |
| Surface coloration | Image |
| Design | |
|---|---|
| Surface coloration | Image |
| Material | Rubber |
| Product colour | Multicolor |
| Performance | |
| Wrist rest | No |
| Surface coloration | Image |
| Material | Rubber |
| Product colour | Multicolor |
| Ergonomics | |
| Wrist rest | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 8.5" (215.9 mm) |
| Depth | 8" (203.2 mm) |
| Thickness | 0.0984" (2.5 mm) |
| Product |
Popular
Allsop 30181 Multicolor
$7.14
|
Hot Product
Logitech 956-000035 mouse pad Graphite
$10.06
|
Logitech 956-000037 mouse pad Pink
$10.06
|
Logitech G 943-000783 mouse pad Gaming...
$10.12
|
New
MSI AGILITYGD20 mouse pad Gaming mouse...
$8.95
|
Bestseller
Kensington L57822 Black
$10.26
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
30181
|
956-000035
|
956-000037
|
943-000783
|
AGILITYGD20
|
L57822US
|
| Manufacturer |
Allsop
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
MSI
|
Kensington
|
| Processor family |
Multicolour
|
Graphite
|
Rose
|
Black
|
N/A
|
Black
|