In stock
$170.75
Overview
Black Developer / Photoc. Unit Return Pr. Combo Pack (CS820, CX8xx)
| SKU | 72K0FK0 |
|---|---|
| EAN | 0734646616812 |
| Manufacturer | Lexmark |
| Availability | Y |
Compatible Printers: Lexmark CX 860 de, Lexmark CS 820 de, Lexmark CS 820 dte, Lexmark CX 825 Series, Lexmark CX 820 dtfe, Lexmark CS 820 dtfe, Lexmark CX 860 Series, Lexmark CX 860 dte, Lexmark CX 820 de, Lexmark CX 825 dtfe, Lexmark CX 825 de, Lexmark CX 825 dte, Lexmark CX 860 dtfe
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lexmark |
| Quantity | 1 |
| Print technology | Laser |
| Country of origin | China |
| Compatibility | - CS820, CX8xx |
| Cartridge recollection | Yes |
| Suitable for printing colours | Black |
| Packaging data | |
| Package weight | 6.24 lbs (2.83 kg) |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lexmark |
| Quantity | 1 |
| Print technology | Laser |
| Package weight | 6.24 lbs (2.83 kg) |
| Package dimensions (WxDxH) | 23.2 x 9.65 x 8.35" (590 x 245 x 212 mm) |
| Country of origin | China |
| Compatibility | - CS820, CX8xx |
| Cartridge recollection | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Product |
72K0FK0 Developer unit, 300K pages
$170.75
|
Lexmark 75M0ZV0 imaging unit 150000 pa...
$209.17
|
72K0Q00 Drum unit, 175K pages
$247.98
|
|---|---|---|---|
| SKU |
72K0FK0
|
75M0ZV0
|
72K0Q00
|
| Manufacturer |
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|
| Brand compatibility |
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|