In stock
$42.78
Overview
Adjustable Monitor Stand
| SKU | MS85B |
|---|---|
| EAN | 0076308722777 |
| Manufacturer | 3M |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Height adjustment | Yes |
| Type | Multimedia stand |
| Recommended usage | Flat panel |
| Maximum weight capacity | 30 lbs (13.6 kg) |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Height adjustment | Yes |
| Type | Multimedia stand |
| Recommended usage | Flat panel |
| Maximum weight capacity | 30 lbs (13.6 kg) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Height | 5.51" (140 mm) |
| Height adjustment | 1.25" (3.17 cm) |
| Width | 12" (305 mm) |
| Depth | 16" (407 mm) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Product |
Popular
3M MS85B Black Flat panel Multimedia s...
$42.78
|
Hot Product
StarTech.com ADJ-TABLET-STAND-W multim...
$49.20
|
Compulocks UKBTRAYW multimedia cart/st...
$40.39
|
New
Compulocks 111W multimedia cart/stand...
$43.20
|
Bestseller
Compulocks 111B multimedia cart/stand...
$43.24
|
Ergoguys CS003M multimedia cart/stand...
$43.83
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MS85B
|
ADJ-TABLET-STAND-W
|
UKBTRAYW
|
111W
|
111B
|
CS003M
|
| Manufacturer |
3M
|
StarTech.com
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Ergoguys
|
| Type |
Multimedia stand
|
Multimedia stand
|
N/A
|
Multimedia stand
|
Multimedia stand
|
Multimedia cart
|
| Recommended usage |
flat panel
|
tablet
|
N/A
|
tablet
|
tablet
|
N/A
|
| Product colour |
Black
|
White
|
White
|
White
|
Black
|
Black
|