- Capacity: 80000 Pages
- Compatible with: Phaser® 4622, PhaserTM 4600/4620
| SKU | 113R00762 |
|---|---|
| EAN | 0095205764659 |
| Manufacturer | Xerox |
| Availability | Y |
Compatible Printers: Xerox Phaser 4620 Series, Xerox Phaser 4622 Series, Xerox Phaser 4600 DN, Xerox Phaser 4600 Series, Xerox Phaser 4600 DTM, Xerox Phaser 4600 DT, Xerox Phaser 4620 DT, Xerox Phaser 4622 ADN, Xerox Phaser 4622 DNM, Xerox Phaser 4600 DNM, Xerox Phaser 4620 DNM, Xerox Phaser 4620 DTM, Xerox Phaser 4600 N, Xerox Phaser 4622 DN, Xerox Phaser 4622 ADNM, Xerox Phaser 4620 DN, Xerox Phaser 4600 NM
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Compatibility | Phaser 4600/4620 Phaser 4622 |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Country of origin | China, Netherlands |
| Product colour | Beige, Black, Brown |
| Weight & dimensions | |
| Width | 9.45" (240 mm) |
| Depth | 16.1" (410 mm) |
| Height | 5.51" (140 mm) |
| Package depth | 16.2" (412.7 mm) |
| Package weight | 6.55 lbs (2.97 kg) |
| Weight | 6.55 lbs (2.97 kg) |
| Package width | 9.25" (234.9 mm) |
| Package height | 5.5" (139.7 mm) |
| Package dimensions (WxDxH) | 9.3 x 16.1 x 5.5" (236.2 x 408.9 x 139.6 mm) |
| Print quality | |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package depth | 16.2" (412.7 mm) |
| Package weight | 6.55 lbs (2.97 kg) |
| Package width | 9.25" (234.9 mm) |
| Package height | 5.5" (139.7 mm) |
| Package dimensions (WxDxH) | 9.3 x 16.1 x 5.5" (236.2 x 408.9 x 139.6 mm) |
| Package dimensions (W x D x H) | 9.25 x 16.25 x 5.5" |
| Package weight (imperial) | 6.55 lbs |
| Technical details | |
| Type | Original |
| Package dimensions (W x D x H) | 9.25 x 16.25 x 5.5" |
| Country of origin | China, Netherlands |
| Package weight (imperial) | 6.55 lbs |
| Product colour | Beige, Black, Brown |
| Compatibility | Phaser 4600/4620 Phaser 4622 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| Print technology | Laser printing |
| Package dimensions (WxDxH) | 9.3 x 16.1 x 5.5" (236.2 x 408.9 x 139.6 mm) |
| Package dimensions (W x D x H) | 9.25 x 16.25 x 5.5" |
| Package weight (imperial) | 6.55 lbs |
| Product colour | Beige, Black, Brown |
| Logistics data | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
113R00762 Drum kit, 80K pages
$298.78
|
Lexmark 60F1H00 toner cartridge 1 pc(s...
$283.41
|
Hot Product
Lexmark 74C1HK0 toner cartridge Origin...
$376.79
|
Recommended
Lexmark 74C1HC0 toner cartridge Origin...
$360.96
|
Lexmark CS725 Original Magenta 1 pcs
$364.47
|
Bestseller
Lexmark 56F1U0E toner cartridge 1 pc(s...
$432.56
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
113R00762
|
60F1H00
|
74C1HK0
|
74C1HC0
|
74C1HM0
|
56F1U0E
|
| Manufacturer |
Xerox
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|
| Type |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printing colours |
Black
|
Black
|
Black
|
Cyan
|
Magenta
|
Black
|
| Brand compatibility |
N/A
|
N/A
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|
| Supply type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Single pack
|


































































































































































































































































































































































































